Relvaloa taotleja koolitus e-õppes - Tondi Lasketiir

Baltikumi suurimas siselasketiirus on:

Üle 1000 ruutmeetri, distants 40 meetrit.

Seminariruumid koolituseks, ürituseks ja sünnipäevaks

Taktikamajas laskmine kahes suunas.

Parim relva valik - ligi 50 erinevat relva.

Relvaloa taotleja koolitus e-õppes

relvaloa taotleja koolitus e-õppes

Relvaloa taotleja koolitus e-õppes

Relvaloa taotleja koolitus e-õppes annab kõigile võimaluse valmistuda eksamiks Politseiprefektuuris.

Koolituseks on koostanud mitmeid teste ja õppematerjale, mis on seotud relvaloa eksamiga, meie e-õppe keskkonnas saate lugeda erinevaid materjale ning lahendada elektrooniliselt teste.

Tondi lasketiir pakub uues e-keskkonnas võimalust testida oma teadmisi e-õppe keskkonnas ning lahendada erinevaid teste, kus kõik relvaeksami teemad on kaetud küsimustega. Kui juhtub aga valesti minema, siis annab testi keskkond Sulle viite RelvS tekstiga, millist osa on veel vaja üle korrata. Lisaks testidele on võimalik veel tutvuda erinevate videote, õppematerjalide, slaidide ja muuga, mis aitab omandada relvaloa saamiseks vajaliku eksami sooritamiseks.

Testi keskkonda on ka üleslaetud õige relva kontrolli teostamise videod! Teoreetiliselt on lihtne, et pead hoidma relvarauda ohutusse suunda ning teostama kõik vajalikud tegevused ilma kedagi ohtu seadmata. Kuidas see aga eksamil olema peab – näete meie õppevideotes. Õppevideod on nii püstoli, revolvri kui ka püssi kontrolli kohta.

Kui tunned aga, et tahad lisaks testidele ka veel praktilist poolt proovida siis soovitame valida kas Püstoli, Revolvri või Püssi käsitsemise koolitus või siis juba konkreetselt täismahus e-õppe programm siit ja koos relvakoolitusega siit

Teste saab lahendada ühe nädala jooksul alates Teie konto aktiveerimisest.

Kasutajakonto kursusel osalemiseks luuakse peale makse sooritamist.

Palun saada kinnitus kui arve on tasutud meilile laskmine@laskmine.ee pealkirjaks Paroolid E-Õppeks registreerunule ja oma nimi, kasutajale on kursus avatud 1,5 nädala jooksul.

Hind: 80€

Registreeru: Registreeru ja maksa siin

Küsimuste korral: laskmine@laskmine.ee või 56 46 2128