Turvalisuse koolitus naistele - Tondi Lasketiir

Turvalisuse koolitus naistele

Soovid tõsta enda ja oma lähedaste turvalisuse taset? Siis ole kohal, sest oleme kokku pannud koolituse just teie jaoks kallid naised!

Kahjuks kuuleme pea igapäevaselt, et nii meil Eestis, kui ka ümberkaudsetes riikides langevad naised rünnakute, varguste, ahistamise või seksuaalrünnaku ohvriks. Seda võib juhtuda meie kõigiga ning kõikjal – bussipeatuses, tänavatel, avalikes kohtades ja kahjuks ka kodus. Tihti ei tunne ka pealtvaatajad kohustust sekkuda ning abivajaja jääb tihtipeale üksi, seda kas siis pealtnägija julguse või oskuste puudumise tõttu.

Ära lase seda juhtuda Sinuga, tule kohale ning omanda esmased enesekaitse võtted, et olla valmis erinevateks olukordadeks, hinnata õigelt situatsioone ning osata käepäraste vahenditega neid lahendada ning rünnakut tõrjuda. Õpetame võtteid, kuidas vabaneda vastase haardest ning tabada tema “tundlike” kohti, et saavutada kontroll situatiooni üle.

Et tegevus toimub Tondi Lasketiirus, pühendame ühe koolituse osa ka relvadele – algtõed, käsitlemine, sihtimine, laskmisasend ja loomulikult ka tabamine. Seda, eesmärgiga tõstmaks üldist teadlikkust, sest relvade kasutamine on alati viimane abinõu!

Koolitus, sobib ideaalselt kinkekaardiks!
Helista, broneeri või küsi lisa 5558 5416 või sale@laskmine.ee

Ülalmainitud enesekaitsekoolitust viib läbi Priit Dello

Relvade ohutut käsitsemist õpetab Tõnis Orumaa
Õpetame, kuidas erineva relvasüsteemiga relvi ohutuks teha, neid kontrollida ning käsitseda ilma endale ja teistele viga tekitamata.

Lasketiirus õpetab ja viib laskmist läbi Roland Korju
Korraldame lasketiirus laskmise, kus kasutuses püstoleid, räägime ohutusest, sihtimisest, päästiku päästmisest ja laskeasenditest. Loomulikult toimub ka laskmine – laseme püstolitest ja vaatame, kuidas on tulemused!

Koolitus sisaldab:

  • 1 tund enesekaitse koolitust – algtõdede omandamine ja õppegaasi kasutamine.
  • 1 tund relvade ohutut käsitsemist – erinevad relvad, mida kõiki saab ka ise käes proovida.
  • 1 tund lasketiiru – püstolist laskmine, 20 padrunit.

Kestvus 3h (Grupis maksimum 10 inimest)

Maksumus 65€

Koolitus, sobib ideaalselt kinkekaardiks!
Helista, broneeri või küsi lisa 5558 5416 või sale@laskmine.ee