Lasketiir Tallinnas - Baltikumi suurim Tondi Lasketiir

Lasketiir

Lasketiir Tallinnas

Tule külasta Baltikumi suurimat ja parimat lasketiiru Tallinnas! Lasketiir Tallinnas asub Pärnu mnt 142a ja broneerida saab nii online kui ka telefonil +372 555 85 416. Anname endast parima, et Teie üritus õnnestuks ning osalejad saaksid parima fiilingu!

Lasketiir Tallinnas

Lasketiir Tallinnas

Siin pildil ei ole suvaline kelder vaid see on üks selle laiuskraadi paremaid siselasketiire. Meie juures saab lasta laias valikus erinevaid tulirelvasid, osaleda elulise tähtsusega koolitustel ning harida ennast relvade, laskmise, laskespordi ning ohutuse teemadel. Ning seda kõike mõistlike hindadega.

Meie juures saab hinnalist infot relvaseaduse, relvaloa koolituse, püstolite, jahirelvade, vintpüsside ja kõige relvadega seonduva kohta.

Lisaks laskespordi propageerimisele saab meie juures ka lihtsalt hästi aega veeta – selleks oleme kokku pannud värvikad laskmispaketid igale maitsele. Lisaks on meil olemas seminariruum, mida võib kasutada nii koolitusteks kui ka tähtpäevadeks ja firmaüritusteks. Tule külasta meie tiiru ja laienda oma silmapiiri taktikalise laskmise ning relvatundmise alal.

Meie lasketiirus juhendavad sind oma ala professionaalid ning meie relvaarsenali kuuluvad ka kõige legendaarsemad relvad, mida kõike saate meie juures ka ise proovida!

Meie juures võimalik broneerida online või -372 555 85 416:

Tiirus näeme!