Rahulikud Jõulud Tondi Lasketiirus!

Pood

Rahulikke jõule kõigile

40.00 180.00 

“Rahulikke jõule” nii nad ütlevad – teame, et tegelikult pole see tõsi ja meie ütleme selle ka ausalt välja!

Tegelikkuses on jõulud üks lõputu jaht kingitustele ning aastalõpu stress – õnneks oleme Tondi Lasketiirus selle peale mõelnud!

Seega, kui otsid korralikku aastalõpu raputust või kingitust oma töötajatele, koostööpartnerile, kliendile või isegi konkurendile siis meil on suurepärane lahendus!   

Kingitused on meil riiulipeal juba olemas, ilusti pakitud ning ootavad sind – vaja ainult kohale tulla (või kingisaajad saata) ja need avada!

Kingitused on meil kolmes suuruses, vastavalt sellele, kui hea laps kingisaaja on viimase aasta jooksul olnud:

Tee oma valik:
– Pailapse pakk
– Matcho pakk
– Grinch

Paki sisu on loomulikult üllatus!
Nagu kombeks on olnud, võib jõuluvanale alati ka kirja saata ning edastada oma kingisoovi, et mida sa pakis soovid näha.

Kingituse avamiseks ei pea pühadeni ootama, võib tulla juba täna!
Jõulupakid on loomulikult saadaval ka kinkekaardina, mis on ideaalne valik sussi sisse või kuuse alla vanaemale kinkimiseks! Võid kindel olla, et ta ei unusta seda kingitust kunagi!

Jõulukuul soetatud Jõulupaki kinkekaarte võib avama tulla kuni Jaanipäevani!

Kui kingisaajaid on rohkem siis võta meiega ühendust, jõuluvanal on alati varuks mõni hea diil ning võimalus kasutada oma tagatuba, et pidada üks korralik aastalõpu üritus!

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

“Rahulikke jõule” on mõnus jõulupakett, mis sobib ideaalselt rahulikku jõuluaega. See lahendab kõik sinu kingimured ning välistab jõulustressi tekkimise! 

 

Lisainfo

Pakett

1.1 Pailapse pakk, 1.2 Pailapse sõbrapakk (2×35€), 2.1 Matcho pakk, 2.2 Macho duubel (2×65€), 3.1 Grinch, 3.2 Grinch + Grinch (2×90€)