Relvaloa taotleja koolitus e-õppes - Tondi Lasketiir

Pood

Relvaloa taotleja koolitus e-õppes

80.00 

Relvaloa taotleja koolitus e-õppes annab kõigile võimaluse valmistuda eksamiks Politseiprefektuuris.

oolituseks on koostanud mitmeid teste ja õppematerjale, mis on seotud relvaloa eksamiga, meie e-õppe keskkonnas saate lugeda erinevaid materjale ning lahendada elektrooniliselt teste.

Tondi lasketiir pakub uues e-keskkonnas võimalust testida oma teadmisi e-õppe keskkonnas ning lahendada erinevaid teste, kus kõik relvaeksami teemad on kaetud küsimustega. Kui juhtub aga valesti minema, siis annab testi keskkond Sulle viite RelvS tekstiga, millist osa on veel vaja üle korrata. Lisaks testidele on võimalik veel tutvuda erinevate videote, õppematerjalide, slaidide ja muuga, mis aitab omandada relvaloa saamiseks vajaliku eksami sooritamiseks.

Testi keskkonda on ka üleslaetud õige relva kontrolli teostamise videod! Teoreetiliselt on lihtne, et pead hoidma relvarauda ohutusse suunda ning teostama kõik vajalikud tegevused ilma kedagi ohtu seadmata. Kuidas see aga eksamil olema peab – näete meie õppevideotes. Õppevideod on nii püstoli, revolvri kui ka püssi kontrolli kohta.

Kui tunned aga, et tahad lisaks testidele ka veel praktilist poolt proovida siis soovitame valida kas püstoli, revolvri või püssi käsitsemise koolitus või siis juba konkreetselt täismahus e-õppe programm koos relvakoolitusega.

Teste saab lahendada ühe nädala jooksul alates Teie konto aktiveerimisest.

Isikukoodi küsime, et sa saaksid 15. veebruar koolituskuludest tagasi 20%.

Isikukood *

Kategooria: