Relvaloa testid lahendamiseks e-õppes - Tondi Lasketiir

Pood

Relvaloa testid lahendamiseks e-õppes

40.00 

Tunned, et oled relvaloa eksamiga seotud relvaseaduse (RelvS) ja muud õigusaktid selgeks saanud aga samas tahaks proovida enne eksamit politseis ikkagi teadmisi testida?

Tondi lasketiir pakub uues e-keskkonnas võimalust testida oma teadmisi e-õppe keskkonnas ning lahendada erinevaid teste, kus kõik relvaeksami teemad on kaetud küsimustega. Kui juhtub aga valesti minema, siis annab testi keskkond Sulle viite RelvS tekstiga, millist osa on veel vaja üle korrata.

Testi keskkonda on ka üleslaetud õige relva kontrolli teostamise videod! Teoreetiliselt on lihtne, et pead hoidma relvarauda ohutusse suunda ning teostama kõik vajalikud tegevused ilma kedagi ohtu seadmata. Kuidas see aga eksamil olema peab – näete meie õppevideotes. Õppevideod on nii püstoli, revolvri kui ka püssi kontrolli kohta.

Kui tunned aga, et tahad lisaks testidele ka veel praktilist poolt proovida siis soovitame valida kas püstoli, revolvri või püssi käsitsemise koolitus või siis juba konkreetselt täismahus e-õppe programm ja soovil koos relvakoolitusega.

Teste saab lahendada ühe nädala jooksul alates Teie konto aktiveerimisest.

Isikukoodi küsime, et sa saaksid 15. veebruar koolituskuludest tagasi 20%.

Isikukood *

Kategooria:

Kirjeldus

Relvaloa testid e-õppes.

Tondi Lasketiiru e-õppe keskonnas on olemas üle 300 relvaloa testi, mida võimalik lahendada relvaloa taotlejatel. Programm on ülesehitatud selliselt, et lisaks testidele on ka õppematerjalid ning õppevideod.

Kui läheb vastus valesti, antakse Teile viide Relvaseadusest, Karistusseadustikust või muust õigusaktist või õppematerjalist nagu esmaabi.

E-õppe kogemus relvaõppe tegemisel.

Meie kogemus e-õppe koostamisel on juba aastast 2005, kui esimesed kursused sai antud valdkonnas tehtud Sisekaitseakadeemia üliõpilastele relvaõppe läbiviimisel. Sellest ajast saati oleme kasutanud e-õpet toetamaks nii tavaõpet kui ka iseseisvalt. Hetkel ongi kõige uuem kursus meil e-õppe relvaloa testide lahendamine.

Relvaloa eksami testide lahendamine on koos õppematerjalide ja suunistega

Relvaloa testid sisaldavad:

  1. Relvaseadust
  2. Relvaseaduse alusel antud akte
  3. Karistusseadustikust hädakaitset ja hädaseisundit ning hädakaitse piiride ületamist
  4. Vastutust Relvaseaduse nõuete rikkumise eest, väärteod ja kuriteod