Terms and conditions

Close

Frequently Asked Questions

Close
en

Naistepäev ja nädalalõpp Tondi lasketiirus

Naistepäev ja nädalalõpp Tondi lasketiirus

22.02.2019

Naistepäev koos üllatusega Tondi Lasketiirus

Naistepäev, kallid naised, see ei ole lihtsalt ninnu-nännu või sõbrapäeva musi-kalli ja restorani päev. Naistepäeva peavad naised selliselt tähistama, et nad saavad teha, mida ise tahavad. Loomulikult teab iga naine, et meest on vaja suunata ja anda vihjeid, mis oodatud. Siit ka vihje meestele, et poleks küsimusi: mida kinkida naisele Naistepäevaks ?

Põhiline, et naistepäev on ka selline päev just kõigile naistele, et nad saavad minna ise, koos tütre, sõbranna või isegi mehega ja teha just selliseid hullusi, mis parasjagu pähe tuleb. Pole vaja meest juurde, et naised omavahel saaksid lasketiirus mõnusalt aega veeta ja nautida Tondi Lasketiiru üllatust – just teile kallid naised!

Tondi Lasketiiru meeskond usub, et kõik naised ona ärateeninud ühe tõeliselt ägeda naistepäeva. Kui teil ei ole kedagi kes teid lasketiiru viiks, siis muretsemiseks ei ole põhjust! Võta sõbrannad kaasa ja kinkige endale üks meeldejääv kogemus Tondi lasketiirus. Ei ole paremat viisi suhteid kindlustada kui koos püssirohtu põletades!

Nagu eelpool mainitud sisaldab lisaks erihinnaga pakett ka üllatust.

Valisime just teile paraja tagasilöögiga relvad, mida teil kõigil jõukohane ohjes hoida! Vabandusi ei ole! aeg tulla välja oma mugavustsoonist ning teha tähtsa päeva puhul midagi ägedat. Muretsemiseks ei ole põhjust, meie valvsad instruktorid näitavad ette, annavad nõuandeid ning juhendavad. Hakkama saavad kõik!

 

Naistepäeva lasketiiru pakett sisaldab:

  1. 10 lasku Glock 17 9mm püstolist
  2. 10 lasku BT APC9 9mm karabiinist
  3. 10 lasku Bushmaster XM-15 M4 tüüpi .223 karabiin
  4. Üllatust

Üksi tulles: 40€

Kahekesi tulles: 75€

Miski ei pane verd paremini kehas ringi käima kui plahvatav püssirohi, seega aitab roosidest, on aeg teha midagi meeldejäävat ja põnevat! Kui aga tunned, et äkki tahaks hoopis midagi muud, siis vaata teisi laskmise pakette siit!

Kallis mees, kui Sa oled kõik selle ilusti läbilugenud, siis ei teki Sul küsimust: Mida kinkida naisele Naistepäevaks?

Elu on liiga lühike, et kahetseda, seega broneeri aeg naistepäevaks kas telefonil +372 5558 5416 või e-maili teel sale@laskmine.ee