Ehdot

SULJE

Usein kysytyt kysymykset

SULJE
fi

Eripakkumine – Zombi nädalavahetus 24.-25.august

Eripakkumine – Zombi nädalavahetus 24.-25.august

15.08.2019

Jajaa! Me oleme näinud küll Sind näinud piilumas siin lehel meie uusi zombide pakette. 24.-25.august on Sul erakordne võimalus tulla Tondi Lasketiiru ning proovida Mini Zombi paketti.

Seekordne eripakkumine – Zombi nädalavahetus annab Sulle ülevaate meie zombimaailmast ja võimalustest. Kui oled otsimas miskit unustamatut sündmust oma sõprade jaoks ning tahaksid näha ja tunda, mida see konkreetne pakett endast täpsemalt kujutab, siis see võimalus on just Sulle! Nendel kuupäevadel ei pea Sa sõpru kokku ajama, võid tulla üksi, võid tulla kaksi.

Mis too Mini Zombi siis muidu on?

Mini Zombi ei ole mingi tavaline laskmispakett. Niisama paigal me ei passi – kus sa sellega. Päriselt arvasid, et zombijaht käib niimoodi, et ootad ühe kohapeal ja siis kõmmutad? Ei, see on korralik mürgel ikka. See on snaipri, püstolkuulipilduja ja pumppüssiga laskmine, sähviv valgus ja toss. Ajaa – kisa ka! Me ei saa garanteerida, et ainus kisa, mida kuulete, on meie poolt ettevalmistatud. See rada paneb ka kõige vaiksemad hiilijad kiljatama!

Nagu ikka alustavad eriüksuslased kaugelt snaipriga – saad käe soojaks ja adrenaliini jooksma. Seejärel liigutakse lähidistantsid püstolkuulipildujaga ning viimaks tuleb ruumi suurpuhastus pumppüssiga! Tule jahi 3D zombisid ning purusta vihaseid kõrvitsaid!

 

Mini Zombi jahirelvad on:

 

BT APC 15 lasku

 

Pumppüss Winchester 12cal 5 lasku

 

Snaiper Reminghton 700 3 lasku

 

Elamuse maksumus 40€/inimene. 

 

Seega, 24.-25.august – Sa tead, et Sa tahad seda proovida!

 

Broneeri ennast Zombi nädalavahetusele nüüd ja kohe! Kes ees, sel nägu naerul ja püssirohu lõhn ninas!

 

Broneerida saad aadressil laskmine@laskmine.ee või telefonil 56462128!

 

Ja siis uuri juba ka meie teiste laskmispakettide kohta lähemalt siit.