Ehdot

SULJE

Usein kysytyt kysymykset

SULJE
fi

Tondi Lasketiir on avatud!

Tondi Lasketiir on avatud!

14.03.2020

Tondi Lasketiir on avatud ja oma uksi ei sulge. Säilitame antud olukorras rahu ning ootame oma kliente jätkuvalt. Hindame kõrgelt oma töötajate ja klientide tervist ning sellega seoses aga oleme sisse viinud väiksed muudatused meie töös. Jätkuvalt toimuvad ka meie relvaloa taotleja koolitus, esmaabiandja koolitus ja kõik teised ettevõtmised!

 

Ajutised lahtioleku ajad:

10.00 – 20.00

 

Pikendasime oma lahtioleku aega, et saaksime veidi koormust hajutada. Meie eesmärgiks on kõiki riske maandada ja seetõttu võtame tiiru korraga sisse mõistlikus koguses inimesi. Nii ei pea kõik külg külje vastas ja ninapidi koos olema.

 

Lisameetmetena on kasutusel käte desinfitseerimisvahendid ja soovijatel on võimalus kasutada ühekordseid kummikindaid. Tähelepanuta ei jäta me ka oma töövahendeid. Puhastame peale igat kasutuskorda nii kõrvaklapid, prillid kui ka relvad.

 

 

Oma koolitused oleme viinud e-õppe keskkonda. Loengute läbiviimiseks kasutame ZOOM loenguid ning jätkuvalt on kõigile osalejatele tagatud materjalid ja testide sooritamise võimalused e-õppe keskkonnas Moodle.

Suhtume riigis väljakuulutatud eriolukorda täie tõsidusega. Usume siiski, et kainet mõistust säilitades ning riske maandades elu seisma ei jää. Hoiame oma kliente kõikide uudiste ja edasiste käikudega koheselt kursis. Jälgi ka meie Facebooki kontot!

 

Tondi Lasketiiru laskmispakette saad uurida siin.

Info erinevate koolituste kohta on siin.

 

Ega sa pole unustanud, et Tondi Lasketiirus on käimas ka Kotkasilma otsingud. Täpselt paras ports põnevust kõigist eraldi – loe lähemalt juba siit.

 

Broneerimine lasketiiru telefonil +372 555 85 416 või aadressil sale@laskmine.ee

 

Tondi Lasketiiru kinkekaarte saate soetada iga kell, igal ajal, sest need on saadaval ka e-kinkekaartidena. Lisaks saab neid kasutada just siis, kui vajalikuks peate.