Условия

ЗАКРЫТЬ

Часто задаваемые вопросы

ЗАКРЫТЬ
  • Часы работы: ежедневно с 12:00 до 20:00 часов
  • +372 555 85 416
  • sale@laskmine.ee
ru

Firma jõulupidu lasketiirus

Firma jõulupidu lasketiirus

12.11.2019

Sa oled planeerimas järjekordset firma jõulusündmust ning oled natukene ummikusse jooksnud? Mis oleks see üks asi, mis kõigil südame põksuma paneks? Või mis jätaks kõigile kustumatu mälestuse? Ehk olete isegi aastast aastasse teinud ühes stiilis sündmusi ja oleks aeg käiku vahetada. Aga miks mitte korraldada firma jõulupidu lasketiirus?

 

Tondi Lasketiir Tallinnas on Baltikumi suurim lasketiir. Meie relvade valikust leiab igaüks endale alati meelepärase. Lisaks, oleme juba Sinu eest kokku pannud ka just firmadele mõeldud laskmispaketid. Teie käsutuses on ka meie seminariruum, kus mõnusalt aega veeta, süüa, juua ja lobiseda saab. Kui ise sööke kaasa ei taha vedada, on võimalus tellida toitlustus ka meie partnerilt.

 

Soovid korraldada firma jõulupidu lasketiirus? Siin on Sulle mõned mõtted.

 

Laskmispakett „Tervasilm“

Laskepakett Teravsilm on täiuslik valik, kui keegi teie hulgast pole varem relvadega kokku puutunud ega lasketiirus käinud. Või on teil lihtsalt veel vähene kogemus relvamaailmas. Igal juhul pakub antud pakett teie meeskonnale lõbusa ning adrenaliini rohke väljakutse. Ilmselt ka kõige vaiksem hall hiireke teie hulgast, avab end võistluse käigus ning ka järel, täiesti uuesti küljest. Sest korralik kogemus lasketiirus, ei jäta kedagi külmaks!

 

Pakett sisaldab:

 

10 lasku püstolist teie valikul

Glock 17, 19; Sigsauer, Walther, HK P30 või Beretta

10 lasku karabiin teie valikul

M4, Kalašnikov, DAA või BT9APC

 

Iga osaleja saab lasta 10 lasku ühest püstolist ja 10 lasku ühest karabiinist – 20 lasku inimese kohta.

 

Paketi hind: 30 EUR/inimene

 

 

 

Laskmispakett „Asutuse Snaiper“

Asutuse Snaiper on ülipõnev võistlus Sinu meeskonnaliikmete vahel, et välja selgitada töötaja, kellel on ettevõttes kõige täpsem käsi ja kõige kindlam närv. Nii on edaspidi teada, keda saata “rindele”, kui üle laua istub külmalt kalkuleeriv “vastane”.

 

Asutuse Snaiper pakett sisaldab:

 

10 lasku püstolist Glock 17

(Glockist 5 lasku prooviks ja siis ülejäänud võistlus)

3 lasku snaiprist Remingthon 700,

5 lasku Kalašnikoviga,

5 lasku revolvrist Taurus S-Blue cal .38

5 lasku püstolist 1911 cal .45

 

Paketi hind: 45€/inimene

 

 

Kuid ausalt, see pole veel kõik. Kui neist kahest kumbki pakett Sind hetkel otseselt ei kõnetanud, siis on Sul võimalus ka ise pakett kokku panna. Meie teenus „Vali ise kolleegidele pakett“ on jagatud kolmeks, et Sul oleks parem relvamaailmas orienteeruda.

 

Vali ise kolleegidele pakett sisaldab järgmisi võimalusi:

 

Small – 1 relv – Tulemuse peale laskmine BT9APC 9mm (10 lasku) – 15€/ inimene.

Medium – al 2 relva – Tulemuse peale laskmine BT9APC 9mm (10 lasku) + püstol (10 lasku) = 25€/ inimene.

Large – al 5 relva – Tulemuse peale laskmine : snaiper (3 lasku) + M4 (10 lasku) + püstolkuulipilduja BT9APC (10 lasku) + Glock summuti ja laseriga (15 laksu) + pumppüss (5 lasku) = 45€/inimene.

 

 

Kõikide pakettidega kaasneb ohutustehnika reeglite tutvustamine ja instruktaaž. Järgneb relvade tutvustamine ja proovimine instruktori juhendamisel. Tondi Lasketiiru instruktorid hoolitsevad selle eest, et teie seltskond saaks ülevaate relvaohutusest, õpiksid tundma valitud relvade hingeelu ning saaksid unustamatu elamuse.

Peoruum on teie käsutuses 2h. Iga järgnev tund lisab teenusele 20€.

 

Seega firma jõulupidu lasketiirus kõlab nagu idee juba?

 

Uuri lähemalt ülal toodud pakettidega siin.

 

 

Aja broneerimiseks või lisaküsimuste tekkimisel saad meiega ühendust aadressil sale@laskmine.ee ning telefoni teel +372 555 85 416.