Условия

ЗАКРЫТЬ

Часто задаваемые вопросы

ЗАКРЫТЬ
ru

Halloweeni Zombijaht Tondi lasketiirus

Halloweeni Zombijaht Tondi lasketiirus

01.10.2019

Halloween Tallinnas, halloweeni Zombijaht Tondi lasketiirus tuleb taas! 4 päeva adrenaliini koos zombide ja tõeliste jahirelvadega! Ära maga seda maha!

31.oktoober – 03.november 2019 on Tondi lasketiiru taas külastamas zombid. Kuna külalisesinejate list on kinnitatud, kutsume nüüd Sind sellest lõbust osa saama.

Zombijaht on üks meie populaarsemaid Halloweeni sündmusi. See sisaldab endas rada, kus jaht toimub tõeliste zombi jahirelvadega: püstolkuulipilduja, ründerelva SigSauer M400 tsiviilversiooni ja pumppüssiga. Instruktori juhendamisel liigutakse mööda rada ning lastakse erinevaid zombisid. Ning me ei tulnud siia niisama mängima! Rajal on tõelised 3D elavad surnud, mitte niisama paberilehtedest märklauad. Et adrenaliin ikka põhja lööks, lisame juurde ka tossu, natuke lärmi, valgussähvatused ning liikuvad märklehed! Relvale on lisatud ka taskulamp ja hologrammsihik. Ise valid mida kasutad! Me lubame Sulle, et see on üks korralik ja meeldejääv seiklus!

 

NB: Nõrganärvilistele ei soovita!

 

halloweeni zombijaht tondi lasketiirus sisaldab:

  • Glock CAA – 15 lasku
  • SigSauer M400 karabiin – 10 lasku
  • Pumppüss Winchester 12cal – 5 lasku

 

Paketi hind: 45€ inimene

 

Broneeri endale aeg juba täna,

helistades numbril: 555 85416
või e-maili teel sale@laskmine.ee

 

Zombijahil näeme!

 

Halloween on 31. oktoobri öö vastu 1. novembrit. See langeb kokku Läänekristliku pühakutepäevaga. Ajaloolaste arvates on selle juured tõenäoliselt paganlikes keldi rituaalides. Halloween on eriti populaarne Põhja-Ameerikas.

Väljarändajate (ilmselt iirlaste) poolt Ameerikas juurutatud, seal kommertsialiseerunud ja nüüd ringiga “tagasi toodud” tähtpäev. Põhitunnuseks on õõnes kõrvits, millele on külje peale sisse lõigatud nägu ja sisse pandud küünal – kõrvitsalatern. Samuti kasutatakse võimalust kostümeeritult ringi liikuda. Lapsed “kollitavad” naabreid, seades neid valiku ette: “Komm või pomm (otsetõlkes: trikk või komm)?( “Komm või pomm” kasutatakse vahepeal.). Triki all mõeldakse mingit vempu. Kui naaber on külaliste tulekuks valmistunud, jagab ta näiteks komme. Kui aga keeldub, võib ta mingi vembu või trikiga arvestada. Pärast Halloween’i on naabritel tükk aega detektiivitööd, et teada saada, kes selle või tolle maski taga end varjas, kuna sageli vahetavad poisid ja tüdrukud rõivad ja esinevad siis vastavalt. Juhul, kui ei ole võimalik korralikke kollimaske muretseda, korvab maski puudumise meik (make-up). Firmapidudel on Halloween samuti aktuaalne – enamasti tehakse kostüümi- või teemaõhtuid.

Zombie ehk zombi on afro-kariibi mütoloogias ja voodoos nõiduse abil taaselustatud surnukeha. Sõna pärineb arvatavasti Lääne-Aafrika keeltest (kikongo keeles zumbi “iidol”, kimbundu keeles nzambi “jumal” jt).

Popkultuuris (õudusfilmid jms) kujutatakse zombisid elavate laipadena, kes on piiratud intelligentsiga ja tunnevad nälga elavate inimeste liha järele.

Neuroteadustes nimetatakse zombiks (zombie seisundis olevaks) inimest, kes reageerib sensoorsetele sisenditele kiirelt ja stereotüüpselt neid teadvustamata (mõtlemata). Selline seisund võib esineda nii lihtsate (näiteks liinitööl) kui suhteliselt keerukate (näiteks liikluses liiklemine) käitumiste korral.

 

Tule ise või koos sõbraga, mõlemal juhul on tegevust küllaga!