Условия

ЗАКРЫТЬ

Часто задаваемые вопросы

ЗАКРЫТЬ
ru

Põnev ärilõuna Tondi Lasketiirus

Põnev ärilõuna Tondi Lasketiirus

10.04.2019

On aeg teha üks põnev ärilõuna! Astuge välja rutiinist ja tehke midagi erilist! Tulge saage uusi teadmisi ja parandage meeskonnatööd Tondi Lasketiirus!

 

Milline on meie mõte öelda «Ei» igavale ärilõunale?

 

Esmalt loomulikult tuleb keha kinnitada. Eelroa juurde räägib meie instruktor teile ohutustehnikast, näitab näitlikustatud videot ja vastab teie küsimustele. Kui oleme sellega ühele poole saanud läheme kõik koos laskma. Täiskõhuga ei saa ju lahingut lüüa, aga päris ilma söömata ka relva ei taha kätte ei võtta.

 

Laskmisel lasketiirus, tagavad meie instruktorid ohutuse, näitavad teile kõik veelkord ette, kordavad üle ja siis ongi aeg asuda laskma! Vastavalt valitud relvadele või paketile laseme märklehtedesse augud. Ühe relvaga teeme ka soovi korral võistluse, et saaksite teada, kes on meeskonnas parima täpsusega.

 

Kasulik ärilõuna jätkub taas söögilaua taga, kuhu ilmunud tellitud pearoad. Jagades emotsioone ja süües maitsvaid roogasid jõuame ka magustoiduni, mille kõrvale loomulikult ka parimate autasustamine. Peale autasustamist ja magustoiduga ühelepoole saamist võite veel kuni üheks tunniks kasutada arvutit, projektroit ja ruumi, et teha sinna otsa ka väike koosolek või infovahetus.

 

Juhul kui soovite koosolekut pikemalt pidada peale laskmist, siis toimub ka meie teise korruse ruumis, et saaksite keskenduda täielikult oma tööle.

 

Kokkuvõetuna kasulik ärilõuna sisaldab:

  1. Esimest käiku ehk kerget oodet
  2. Laskmist lasketiirus
  3. Põhirooga
  4. Autasustamist
  5. Magustoitu
  6. Seminariruumi kasutust

Võta ühendust sale@laskmine.ee või +37255585416 ja ütle koos meiega: Ei igavale ärilõunale !