Allahindlus!

Turvalisuse koolitus naistele

10 laos

65  55 

Kinkekaart Turvalisuse Koolitus Naistele

 

Tondi Lasketiir on kokku pannud naistele ühe asjaliku koolituse, mis aitab Sul tõsta enda ja oma lähedaste turvalisuse taset. Kuuleme pea igapäevaselt, kuidas ümberkaudsetes riikides on naised langenud seksuaalrünnaku ohvriteks. Samas toimub ka siin Eestis rünnakuid, mille ohvriteks võite langeda bussipeatustes, hämaratel tänavatel või muudes avalikes kohtades. Tihti ei tunne rünnet pealtnägevad inimesed mingit kohustust sekkuda ja kannatanu jääb üksi. Selleks, et osata natukenegi ennast kaitsta, tõrjuda käepäraste vahenditega rünnet.

Anname Sulle teada millised on esmased võtted enda kaitsmiseks, kuidas vabaneda haardest, millised piirkonnad on kõige tundlikumad vastase ründe peatamiseks.

Enesekaitset õpetab Priit Dello

Õpetame, kuidas erineva relvasüsteemiga relvi ohutuks teha, kontrollida ning kuidas neid käsitseda ilma endale ja teistele viga tekitamata.

Relvade ohutut käsitsemist õpetab Tõnis Orumaa

Korraldame teile lasketiirus laskmise, kus kasutuses püstolid, räägime ohutusest, sihtimisest, päästiku päästmisest ja laskeasenditest. Lõpuks muidugi laseme püstolitest ja vaatame, kuidas tulemused!

Lasketiirus õpetab ja viib laskmist läbi Roland Korju

Koolitusel on kohal Kertu Jukkum, kes koos teiega õpib ning vaatab, et kõik oleks Teile kõige paremini organiseeritud!

 

Kinkekaart Turvalisuse Koolitus Naistele sisaldab:

1 tund esmast enesekaitse koolitust, õppegaasi kasutamine.
1 tund relvade ohutut käsitsemist, erinevad relvad, mida kõike saab ise käes proovida.
1 tund lasketiiru, koos püstolist laskmisega, 20 padrunit.
Kestvus 3h (Grupis maksimum 10 inimest)

Maksumus 65€

 

Tondi Lasketiir pakub ka e-kinkekaarte!

 

Sul on võimalus kinkekaardi eest maksmisel valida e-kinkekaart ning see saadetakse sulle kohe peale makse laekumist soovitud e-maili aadressile. Nii on sul võimalus e-kinkekaart saata kas enda meili peale, et saaksid selle valitud ajal sõbrale edasi kinkida või üllatada oma sõpra kõige ootamatumal ajal ning saata kinkekaart koheselt sõbra meilikasti.

 

 

 

Koolitused Tondi Lasketiirult on leiatavad siit!