Terms and conditions

Close

Frequently Asked Questions

Close
en

Halloweeni Zombijahi loosimäng!

23.10.2019

Kõik mis on seotud zombidega, on sel aastal teemas nii meie lasketiirus, teles kui ka kinos! Siin on sinu võimalus saada lisaks Halloweeni Zombijahi elamusele lisaks ka zombidest pakatav kinoelamus. Halloweeni Zombijahi loosimäng on avatud! Tondi Lasketiir koostöös ACME Film Eestiga loosib kõikide Halloweeni Zombijahi paketi ostjate vahel välja 5×2 kinopiletit filmile „Zombieland: Topeltlask“.

Loosis osalemine on tehtud sinu jaoks väga lihtsaks. Ei mingeid laikimisi ja jagamisi. Lihtsalt soeta Halloweeni Zombijahi pakett ja tule lõbutse tiirus. Ning kui õnn naeratab, saad oma elamusi pikendada kinokülastusega. Võitjad kuulutatakse välja 4.novembril Tondi Lasketiiru Facebooki lehel!

PS: Saad ise valida kuhu kinno minna soovid!

 

„Zombieland: Topeltlask“

Kümme aastat pärast seda, kui “Tere tulemast Zombimaale” sai hitiks ja kultusfilmiks, tulid peaosatäitjad (Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin ja Emma Stone), režissöör Ruben Fleischer (“Venom”) ja stsenaristid Rhett Reese ja Paul Wernick (“Deadpool”) kokku, et filmile järg teha. Keset koomilist kaost, mis ulatub Valgest Majast riigi keskosani, tuleb neljal kangelasel seista vastamisi pärast esimest filmi arengu läbi teinud paljude uut liiki zombidega ja uute inimestest ellujäänutega. Kuid kõige keerulisem on neil tulla toime omaenda tüütu asendusperega.

 

ACME Film loodi 1999. aastal Leedus. Järgnes kontori avamine Lätis 2004. aastal ja Eestis 2008. aasta veebruaris. ACME Film levitab rahvusvahelisi filme kinodes, toodab DVD-filme ning müüb tele- ja Video on Demand kanalitele filmide näitamisõigusi. ACME Film esindab Hollywoodi suurstuudioid Warner Bros. Pictures ja Sony Pictures ning levitab DreamWorks Studios filme. ACME Film on USA filmitootjate Lionsgate, STX, Global Road and Amblin Partners jt. ning Euroopa filmistuudiote StudioCanal, Gaumont, Pathé, Hanway Films jne. partner;  samuti teeb koostööd mitmete Venemaa tipp filmitootjatega.

ACME Film Eesti facebook: https://www.facebook.com/acmefilmeesti/