Kinkekaardid

Tondi Lasketiiru kinkekaardid tagavad orginaalse ja adrenaliinirohke üllatuse kingisaajale! Olgu selleks Sinu sõber, kallis kaasa, vanemad, töökaaslane või isegi noor, kes midagi uut ja huvitavad proovida tahab.

Milline kinkekaart on see õige? Meie valik on lai ja siin leidub midagi igaühele. Ehk soovid Sa teha ise teha vihjet oma sõbrale, et ta teaks, milline kingitus oleks just Sulle mõeldud. Või otsid ise oma adrenaliini sõltlasest sõbrale uut väljakutset. Tead täpselt, et sõber on juba tükk aega soovinud relvaluba ära teha, kuid on seda erinevatel põhjustel edasi lükanud. Tondi Lasketiiru kinkekaart annaks talle ehk selle vajaliku tõuke?

Tondi Lasketiir pakub suurt valikut erinevaid kinkekaarte, kuid kui ükski pakutust kohe sees helisema ei pane on võimalus ka ise kinkekaardi väärtus valida. Nii saab kingisaaja ise endale meelepärase paketi kokku panna!

Lisaks on sul võimalus soetada e-kinkekaart (osad meie kinkekaartidest ongi saadaval vaid virtuaalsetena – ära muretse, kirjutasime e-kinkekaartidele selle info juurde). Sul on võimalus valida välja endale meelepärane kinkekaart, mille lisad ostukorvi. Seejärel sisestad kinkekaardi saaja nime, valid tarnemeetodiks “e-kinkekaart” ning suundud maksma. Peale maksmist saabub kinkekaart Sinu e-maili ja saad selle soovitud ajal juba edasi kingisaaja postikasti edasi saata. Nii lihtne ongi! Puuduvad igasugused lisatasud tarne eest ning lisaks säästad ka aega ja loodust!

Kinkekaardid Tondi Lasketiirult – kiire, mugav, adrenaliinirohke!

Pakettidega saad tutvuda ka siin.

Relvaloa taotlemine ja koolitus – Lisainfo leitav siit.

Näitan 1–16 tulemust 24-st