Kinkekaardid

Kinkekaardid on tänapäeval üks lihtsamaid kingituse tegemise lahendusi. Alati tekib aga küsimus, milline kinkekaart oleks see õige.

Ehk soovid Sa teha ise teha vihjet oma sõbrale, et ta teaks, milline kingitus oleks just Sulle mõeldud. Või otsid ise oma adrenaliini sõltlasest sõbrale uut väljakutset. Sa tead täpselt, et sõber on juba tükk aega soovinud relvaluba ära teha, kuid on seda erinevatel põhjustel edasi lükanud. Tondi Lasketiiru kinkekaart annaks talle ehk selle vajaliku tõuke?

Tondi Lasketiir pakub suurt valikut erinevaid kinkekaarte. Igale maitsele, igale tasemele – usume, et leiad just selle, mida siia otsima oled tulnud! Tondi Lasketiiru kinkekaardid on Sinu ees!

Lisaks on sul võimalus soetada e-kinkekaart. Sa valid välja endale meelepärase kinkekaardi, lisad selle ostukorvi, seal saad sisestada kinkekaardi saaja nime ja meiliaadressi (juhul kui soovid kinkekaardi otse talle saata), seejärel valid tarnemeetodiks e-kinkekaart ning siis suundud maksma! Ning peale maksmist saabub kinkekaart kas siis saaja või sinu enda e-mailile. Nii lihtne ongi! Puuduvad igasugused lisatasud tarne eest ning lisaks säästad ka aega!

Pakettidega saad tutvuda ka siin.

Relvaloa taotlemine ja koolitus – Lisainfo leitav siit.

Näitan 1–16 tulemust 23-st