Terms and conditions

Close

Frequently Asked Questions

Close
en

Isadepäeva kingitus

04.11.2019

Isadepäev on kohe kohe ukse taga ning meil on sulle välja pakkuda idee, millega oma isa seekord üllatada. Mis saaks olla veel ägedam isadepäeva kingitus, kui võimalus saata oma isa Tondi Lasketiiru adrenaliinilaksu kogema?

 

See isadepäeva kingitus on ausalt öeldes sobilik kõigile. Kui su isa (või vanaisa) on juba varem relvadega tutvust teinud ja käib aeg-ajalt lasketiirus aega veetmas, siis saad näidata, et tead ja toetad tema huvisid. Kindlasti pakub see kinkekaardi pakett talle rõõmu ja ehk ka võimalust mõne uue relvaga tutvuda. Lisaks saab ta tegeleda sellega, mida ta nagunii juba armastab.

 

Kui aga sinu esivanem pole varem kunagi lasketiirus käinud või relvadega kokkupuutunud, on see seda erilisem ja põnevam tema jaoks. Tema on olnud see, kes on näinud sinu esimest naeratust ja esimesi samme ja püüdnud sulle selgeks teha, et esimene sõna võiks olla ikka ‘issi’ mitte ’emme’. Nüüd on sinu võimalus pakkuda talle esimene kogemus. Sul on ju võimalus ise teda saatma ja julgustama tulla. Ning see naeratus, millega ta lasketiirust väljub… See on seda väärt!

 

Seega kui soovid kinkida oma isale midagi erilist, soeta isadepäeva kingitus siit.

 

Isadepäeva pakett sisaldab:

 

  • 9mm püstol (Glock, Sig-Sauer, Heckler, Walther) 10 lasku
  • Glock CAA Tactical või BT9ACP 10 lasku
  • Ründevintpüss M4 või Kalašnikov 10 lasku
  • Pumppüss 3lasku
  • Snaiper 3 lasku

 

Viis erinevat relva, 36 lasku! See kõlab juba ette ära väga põnevalt!

 

Kinkekaart kehtib 1 aasta!

 

Tondi Lasketiir ootab!