Terms and conditions

Close

Frequently Asked Questions

Close
en

Zombijaht Tondi Lasketiirus

08.08.2019

Zombijaht on seni olnud üks meie oodatumaid laskmissündmusi aastas. Ning siiani on võimalus elavate surnutega rinda pista vaid Halloweeni ajal. Aga otsustasime seda asja muuta. Oled valmis?

Lisasime Zombijahi seikluse meie laskepakettide hulka, et luua Sulle veel rohkem võimalusi, kuidas oma adrenaliin üles saada. Ja olgem ausad, elavad surnud ei vali oma rünnaku aega mingite pühade järgi. Valmis tuleb olla koguaeg!

Zombijaht sisaldab rada, kus jahtimine leiab aset just täpselt zomijahiks ideaalsete relvadega. Nagu näiteks püstolkuulipilduja, SigSauer M400 ning Winchester. Meie instruktori juhendamisele liigutakse mööda rada ja luuratakse ning hävitatakse erinevaid zombisid. Me ei tulnud siia niisama käega lööma. Rajal on 3D zombid, mis lisavad fantaasiale jõudu, mitte lihtsalt paberilehed. Et maksimum adrenaliinilaksu saavutada, on rajale lisatud suitsu, karjeid, valgussähvakuid ning liikuvaid sihtmärke. Relvade lisavarustuse hulka kuuluvad taskulamp ja punatäpp sihik. Samas, ise tead ja ise valid, millise varustusega elavate surnute vastu astud. Ühte me aga lubame – selle raja läbimine on üks kuradi äge seiklus!

 

PS: Nõrganärvilistele ei soovita!

 

Ning kui tunned, et elavate surnute vastu astumiseks pole veel julgust, tule katseta meie teisi pakette ja tee sooja!

 

Muidu aga, Zombijaht Tondi lasketiirus, Tallinnas, on Sinu jaoks valmis! Võta ühendust ja broneeri endale aeg!

Loe lähemalt siit.

 

 

 

Tondi Lasketiir pakub ka erinevaid koolitusi. Uuri meie võimaluste kohta siit.