Ehdot

SULJE

Usein kysytyt kysymykset

SULJE
fi

Relvaloa eksami testide lahendamine e-õppes

Relvaloa eksami testide lahendamine e-õppes

04.09.2017

Relvaloa testide lahendamine e-õppes aitab Sul valmistuda eksamiks

Tunned, et oled relvaloa eksamiga seotud relvaseaduse (RelvS) ja muud õigusaktid selgeks saanud aga samas tahaks proovida enne eksamit politseis ikkagi teadmisi testida?

Tondi lasketiir pakub uues e-keskkonnas võimalust testida oma teadmisi e-õppe keskkonnas ning lahendada erinevaid teste, kus kõik relvaeksami teemad on kaetud küsimustega. Kui juhtub aga valesti minema, siis annab testi keskkond Sulle viite RelvS tekstiga, millist osa on veel vaja üle korrata.

Testi keskkonda on ka üleslaetud õige relva kontrolli teostamise videod! Teoreetiliselt on lihtne, et pead hoidma relvarauda ohutusse suunda ning teostama kõik vajalikud tegevused ilma kedagi ohtu seadmata. Kuidas see aga eksamil olema peab – näete meie õppevideotes. Õppevideod on nii püstoli, revolvri kui ka püssi kontrolli kohta.

Kui tunned aga, et tahad lisaks testidele ka veel praktilist poolt proovida siis soovitame valida kas PüstoliRevolvri või Püssi käsitsemise koolitus või siis juba konkreetselt täismahus e-õppe programm siit ja koos relvakoolitusega siit

Teste saab lahendada ühe nädala jooksul alates Teie konto aktiveerimisest.

Hind: 40€/ ühe osaleja kohta

 

Registreerimiseks kirjuta laskmine@laskmine.ee, küsimuste korral helilsta +372 5558 5416