Условия

ЗАКРЫТЬ

Часто задаваемые вопросы

ЗАКРЫТЬ
ru

Ole valmis!

09.01.2019

Ole valmis!

Uuel aastal tahame kõik olla paremad või natuke rohkem panustada ka ümbritsevasse. Ole valmis, on Tondi Lasketiiru ja Ghost Club uus programm, millega tahame tõsta inimeste teadlikust. Meie jaoks ei ole tähtis, kas tegemist on relva omanikuga või mitte, meid huvitab see, kuidas me saame igale külastajale anda kaasa mõne teadmise. Ei pea osalema kindlasti mõnel koolitusel, esmased teadmised relvaohutusest saab juba lihtsal lasketiiru külastusel.

Relvaomanik

Sinu kohustus on ennast vormis hoida, Sinu kätte on usaldatud kõrgem ohuallikas. Ei piisa mõttest, et PPA-s eksam tehtud ja luba ning relv käes — järelikult oskan kõike. Selleks, et Sa tegelikult oskaksid midagi teha ja toime tulla on vaja natukene pingutada. Pingutamise all peame silmas, et käid minimaalselt korra kahe kuu jooksul lasketiirus laskmas. Veel parem on muidugi, kui osaled ka mõnel koolitusel või käid tiirus tihemini ja küsid meie instruktoritelt nõu. Saame näidata Sulle ka mõne harjutuse, mida teha — vastavalt sellele, mida tunned, et peaks juurde treenima. Eriti mugav on seda teha meie CIA lasketiirus sest seal oled konkreetselt ainult Sina üksi või siis koos oma treeningkaaslasega. Vaata meie pakutavaid võimalusi!

Huviline

Sa tunned, et tegelikult tahaks natuke rohkem panustada oma lähedaste turvalisusesse. Kui veel ei ole, siis võimalus esmalt tulla tutvuma relvade, laskmise ja relvaohutusega. Selleks piisab juba lihtsalt tulla proovima mõnda meie paketti, küsimuse korral helistada või kirjutada meile. Kui aga rohkem soov teada, jääb alati võimalus liituda Ghost Clubi või osaleda koolitustel, kus Tondi Lasketiiru meeskond annab edasi oma teadmisi. Lisaks saab liituda meiega mõnel vahval matkal või tegevusel, mis pole seotud otseselt laskmisega.

Ettevõtte omanik, asutuse, meeskonna liider

Kindlasti olete teinud oma meeskonnaga erinevaid vahvaid üritusi ja ettevõttmisi, võib olla isegi käinud lasketiirus laskmas. Sarnaselt nagu iga inimene on erinev, on ka meeskonnad kuhu kuulutakse. Sellepärast ei saa me pakkuda ka ühest lahendust kõigile, küll aga saame kokku panna just Sinu soovidele vastava ürituse või koolituse. Näitena saame tuua turvalisuse koolitus naistele või siis Turvalise ettevõtte koolituse Sinu meeskonnale. Muidugi alati on võimalus kasutada meie koolitus või seminari ruumi ja peate nõu või seate sihte. Kui kõik tehtud, vaatame, kuidas meeskond tabab märki!