Ehdot

SULJE

Usein kysytyt kysymykset

SULJE
fi

Slice jagab kulud kolmeks!

Slice jagab kulud kolmeks!

06.11.2019

Täpselt vajalikuks ajaks, on kohale jõudnud uus makseviis, mille abil saad oma kulutusi paremini jagada ja planeerida. Jõulueelne periood toob ikka kaasa väikse stressi. Esiteks juba see, et kellele mida kinkida, kuidas üle trumbata oma kallima eelmise aasta superkingitus, kas üldse midagi kinkida? Viimane küsimus kerkib mõtteisse just siis, kui hakkad vaatama, mida pangakonto kõikide su geniaalsete kingiideede peale ütleb. Eks ole? Aga kui sul oleks võimalus on kulutusi jagada, siis sa ju kasutaksid seda? Slice jagab kulud kolmeks!

 

Slice on uus makseviis, mida nüüdsest saab kasutada ka Tondi Lasketiiru teenuseid ja kinkekaarte soetades. Et täita oma soove ja unistusi, aga mitte lasta rahakotti suurt auku, on Slice’i abil võimalik oma kulud jagada kolme võrdsesse ossa. 75 kuni 800 euroste ostude puhul on kliendil nüüd võimalus tasuda kolmes võrdses osas intressivabalt. Mis tähendab, et sinule ei kaasne sellega mingeid lisakulutusi.

 

Näiteks, olete oma sõpradega nagu need kolm piparkoogi mehikest sealt präänikute maalt. Teile meeldib koos uusi seiklusi ette võtta. Sooviksid oma sõpru üllatada näiteks meie VIP Kamba laskepaketiga. Siis selle asemel, et maksta korraga välja 165€, saad maksta kolmes osas 55€ kuus. Suured väljaminekud panevad alati kukalt kratsima, olgu see siis jõulude ajal või muul ajal. Igal juhul peab kõik läbimõtlema ja arvutama. Aga nüüd on kõik veidi lihtsam!

 

Loomulikult ei käi jutt ainult laskmispakettidest ning kinkekaartidest. Ka Tondi Lasketiiru poolt pakutavate koolituste eest on võimalik maksta nüüdsest Slice’i abil! Tule aga end koolitama!

 

Vali välja pakett, kinkekaart või koolitus ning Slice jagab kulud kolmeks!

 

Tutvu meie pakettidega siin , kinkekaartidega siin ja koolitustega siin.

 

Tondi Lasketiirus näeme!