IPSC turvakursus kinkekaardina

9 laos

115 
- +

This product comes with the following vouchers:

  • Kinkekaart summas 100 

IPSC Turvakursus kinkekaardina – hea kingitus relvaomanikule! IPSC turvakursus annab teile turvalise laskuri litsentsi ning saate www.ipsc.ee kodulehelt valida omale klubi. IPSC ehk International Practical Shooting koolitus annab teile vajalikud teadmised ja oskused praktilisest laskmisest ning koolituse läbimise tulemusena saate te turvalise laskuri litsentsi. Laskeülesannete käigus tuleb teatud ajaga ning padrunite arvuga läbida erinevaid distantse, lastes erinevaid sihtmärke. Võidab kõige kiirem, osavam ning täpseim laskur. IPSC turvakursus annab hindamatud kogemused, mis viivad teid tavalisest relvakandjast palju professionaalsemale tasemele

 

IPSC Turvakursus kinkekaardina:

 

I osa
Teooria
– Seadusandlus
– Practical-võistluste ülesehitus ja sellel osalemine
– Practicali ajalugu, põhimõtted ning Reeglid
– Turvalisuse nõuded
– Rajakäsklused
– Põhitehnikad
– Relvad ja varustus
– Practicali vahendid
– Tulemusarvestus
– Padrunite ümberlaadimine

 

II osa
Praktika (laadimata relvaga)
– Relva käsitsemine
– Laskeasendid
– Tõrgete kõrvaldamine
– Taktika
Praktiline laskmine
– Erinevad laskeharjutused

 

III osa
Turvakursuse teisel päeval toimub laskeeksam. Laskeeksam sisaldab eneses kolme laskeharjutust, mille kursusel osalejad peavad IPSC reegleid järgides ning oma võimetele vastavalt sooritama.

Eksami level 1

 

Koolitaja Lauri Abel

 

Hind sisaldab 100 padrunit, vajadusel saab kohapealt laskemoona juurde osta. Kui oma relva siiski ei oma, on võimalik relva rentida.

Toimumiskoht: Tondi Lasketiir (Pärnu mnt 142/4, Tallinn)

 

 

Kursused toimuvad vähemalt kord kahe kuu jooksul.

 

 

IPSC Turvakursus kinkekaardina on relvaomanikule parim kingitus ja hea võimalus oma meeled ärksana hoida!


Tondi Lasketiir pakub ka e-kinkekaarte!

Sul on võimalus kinkekaardi eest maksmisel valida e-kinkekaart ning see saadetakse sulle kohe peale makse laekumist soovitud e-maili aadressile. Nii on sul võimalus e-kinkekaart saata kas enda meili peale, et saaksid selle valitud ajal sõbrale edasi kinkida või üllatada oma sõpra kõige ootamatumal ajal ning saata kinkekaart koheselt sõbra meilikasti.

 

Ning kas teadsid, et alates 75€ ostude eest on sul võimalus maksta osadena? Selle jaoks on meil olemas selline makseviis nagu Slice. Slice’i abil võimalik oma kulud jagada kolme võrdsesse ossa. 75 kuni 800 euroste ostude puhul on kliendil nüüd võimalus tasuda kolmes võrdses osas intressivabalt. Mis tähendab, et sinule ei kaasne sellega mingeid lisakulutusi.

 

Koolitused Tondi Lasketiirust on leiatavad siit ning teised laskmispaketid siin!