Vali ise kinkekaardi väärtus

Miinimum summa:

Kui sa ei tea päris täpselt, millist laskepaketti sa oma sõbrale kinkida sooviksid, siis aitame sind sellega nüüd hädast välja. Vali ise kinkekaardi väärtus. Saad määrata vabalt valitud summa, mis ei pea ühtima ühegi konkreetse laskmispaketi hinnaga.

Vali ise kinkekaardi väärtus on saadaval vaid e-kinkekaardina!

- +

Vali ise kinkekaardi väärtus saadaval vaid e-kinkekaardina!

 

Kui sa ei tea päris täpselt, millist laskepaketti sa oma sõbrale kinkida sooviksid, siis aitame sind sellega nüüd hädast välja. Vali ise kinkekaardi väärtus!

 

Saad määrata vabalt valitud summa, mis ei pea ühtima ühegi konkreetse laskmispaketi hinnaga. Kui sõber soovib ka näiteks kallimat paketti soetada, siis on tal ju juba osa vajalikust summast olemas! Pool võitu nagu nad ütlevad! Tondi Lasketiiru kinkekaardid kehtivad ühe aasta alates ostu hetkest!

 

Tondi Lasketiir pakub ka e-kinkekaarte!

 

Sul on võimalus kinkekaardi eest maksmisel valida e-kinkekaart ning see saadetakse sulle kohe peale makse laekumist soovitud e-maili aadressile. Nii on sul võimalus e-kinkekaart saata kas enda meili peale, et saaksid selle valitud ajal sõbrale edasi kinkida või üllatada oma sõpra kõige ootamatumal ajal ning saata kinkekaart koheselt sõbra meilikasti.

 

Ning kas teadsid, et alates 75€ ostude eest on sul võimalus maksta osadena? Selle jaoks on meil olemas selline makseviis nagu Slice. Slice’i abil võimalik oma kulud jagada kolme võrdsesse ossa. 75 kuni 800 euroste ostude puhul on kliendil nüüd võimalus tasuda kolmes võrdses osas intressivabalt. Mis tähendab, et sinule ei kaasne sellega mingeid lisakulutusi.

 

Koolitused Tondi Lasketiirust on leiatavad siit ning teised laskmispaketid siin!

 

Vali ise kinkekaardi väärtus – mugav viis sõbrale vajalik müks lasketiiru minekuks anda!