Võidupauk

Laskmispakett Võidupüha auks, mis sisaldab lisaks teiste põnevatele eksemplaridele ka Eesti relvatooja Nord Arms relvi!

 

SAADAVAL AINULT E-KINKEKAARDINA!

133 
- +

This product comes with the following vouchers:

  • Kinkekaart summas 113 

Võidupauk on pakett, mis sisaldab endas eriti põnevaid relvi. Leiad siit mõne vana tuttava nii tootjanime kui mudeli poolest, aga ka Eesti relvatootja Nord Arms põnevad eksemplarid! Võidupüha auks on võimalik teha kokku 63 lasku kuuest erinevast relvast!

 

Headest tuttavatest oleme paketti lisanud Tauruse revolvri (Ragin Bull .44) ning Winchesteri pumppüssi. Need on meie klientide suured lemmikud. Uued sõbrad (ning äsja meie relvade valikusse lisandunud) kannavad nimesid CZ Scorpion EVO 3, Heckler & Koch 5SP ning NA9 ja NA .223.  Viimased kaks on just need samad eelpool mainitud Eesti relvatootja Nord Armsi poolt valmistatud relvad. Ning kuidas Sa ikka Võidupühale pühendatud paketi kokku paned ja jätad Nord Armsi välja. Ei jäta ju!

 

 

Kuidas paugud jagunevad ehk…

 

Pakett  Võidupauk sisaldab:

 

Taurus Ragin Bull .44 – 3 lasku

Nord Arms NA.223 – 10 lasku

Winchester pumppüss – 5 lasku

Nord Arms NA9 – 15 lasku

CZ Scorpion EVO 3 – 15 lasku

Heckler & Koch 5SP – 15 lasku

 

Kokku 63 lasku!

Pakett on mõeldud ühele inimesele.

 

See pakett on sobilik kingitus igale relvafanatile, kellele meeldib lasketiirus uusi asju proovimas käia. Kuid samas annab see hea ülevaate ka päris esimest korda tiiru tulevale inimesele. Igatahes ei jäta see pakett kedagi külmaks ja me võime lubada, et adrenaliinilaks on korralik!

 

Soeta see pakett E-kinkekaardina juba täna!

 

E-kinkekaart on mugav variant kiire ja samas põneva kingituse tegemiseks. Tondi Lasketiir pakub E-kinkekaartidena pea kõiki oma olemas olevaid pakette. Sinu ülesanne on vaid kinkekaart välja valida, vajalikud lahtrid täita ja ost sooritada. Ja et Sa ise ei peaks saatmise või printimisega vaeva nägema, oleme loonud võimaluse kingitus otse kingisaaja meiliaadressile toimetada! Lihtne nagu 1-2-3!

 

Meie laskmispakettidega on võimalik tutvuda siin ning erinevate koolitustega sellel lehel!