Условия

ЗАКРЫТЬ

Часто задаваемые вопросы

ЗАКРЫТЬ
ru

Taktikaline laskmine Tondi Lasketiirus

Taktikaline laskmine Tondi Lasketiirus

04.09.2017

Taktikaline laskmine on põnevam, kui tava sportlaskmine sest lisaks tabamustele on vaja mõelda strateegiat, liikuda ja olla täpne. Tondi Lasketiirus on võimalik proovida taktikalist laskmist, seekord juba uus ja huvitavam rada! Korraldame Tondi Lasketiirus taktikalise laskmise spetsiaalsel rajal!

 

Ei ole mingit paigal seismist vaid koos instruktoriga liikumine mööda tähistatud rada, tule või kontsadel ja miniseelikus – sobib kõigile! Relva ega luba olema ei pea, kõik vajaliku saate meilt! Meie instruktor näitab teile ette, proovite ilma laskemoonata läbi, saate tunde kätte ja siis juba päriselt!

Kogu tegevus on tehtud võimalikult ohutuks osalejale ja ka Sinuga kaasa tulnud sõpradele. Selleks märgistasime raja, panime erinevad varjed, erinevad märklehed. Sihtimise lihtsustamiseks on püstolkuulipildujal peal Aimpoint Mini – ei kirpu ega sälku, lihtsalt täpp keset märklehte ja vajuta päästikule!

 

Paketis sisaldub:

  1. Instruktaaž ja kuivtreening
  2. Püstolkuulipilduja BT9 APC
  3. 20 padrunit 9×19
  4. 2 ringi laskmist meie Taktikalise laskmise rajal.

 

Tulles kahekesi, saab 1 filmida teie tegevust taktikalise laskmise rajal!

Püstolkuulipilduja BT 9 APC, kaliiber 9×19 Salve maht 15padrunit, sihikuks Aimpoint mini. Mõeldud jõustruktuuride eri- ja spetsiaalüksustele!

 

Hind: 30€

 

Registreru: 555 85 416 või sale@laskmine.ee

 

Kui arvad, äkki ikka ei ole veel valmis midagi sellist proovima ning alguses oleks vaja rahulikumalt alustada, siis leiad meie pakettide loetelu siit.

 

Väike meeldetuletus neile, kes ei ole käinud meil Zombie jahti tegemas, tuleb liikumise poolest analoogne aga loomulikult uus rada!