Условия

ЗАКРЫТЬ

Часто задаваемые вопросы

ЗАКРЫТЬ
  • Часы работы: ежедневно с 12:00 до 20:00 часов
  • +372 555 85 416
  • sale@laskmine.ee
ru

Uued relvad Tondi Lasketiirus

Uued relvad Tondi Lasketiirus

13.02.2020

Püüame ikka ja jälle oma klientidele pakkuda midagi uut ja huvitavat. Seekord on meie arsenali jõudnud 4 uut relva ja üks kaunitar läbis iluopi. Uued relvad Tondi lasketiirus ootavad kasutajaid, et pakkuda kordumatuid elamusi.

 

Revolver Raging Bull .44mag

Taurus.44.Raging.Bull.Artikkel

Brasiilia päritolu revlover Taurus Raging Bull on üks ameeriklaste lemmik revolveritest. Relval on võimas kaliiber ning armastatud on ta paljuski täpse käigu ning sujuva tõmbega päästiku pärast. Relvolver on mugava ja pehmest kummist käepidemega ning tagasilöögi vähendamiseks varustatud tehase portinguga.

Taurus.44.Tondi.Lasketiir

 

Revolver Taurus 627 Tracker Pro .357mag

Taurus.Tracker.Pro.357.Artikkel

Brasiilia relvatootja Tauruse kompaktne ja kiidetud enesekaitserelv. Tracker pro on populaarne ka sportlaskurite sead tänu pikale relvarauale. Mugavuse, vastupidavuse, jõudluse ning tulemuslikkuse tagab relva disain. Antud relva kaliiber on küll võimas, kuid sellest hoolimata on tegemist kompaktse relvaga, mis on töökindel ning selle käsitlemine turvaline ja mugav.

Taurus.357.Tondi.Lasketiir

 

Püstol Sig Sauer 1911 .45ACP

Revolver.SigSauer1911.Tondi.Lasketiir

Sig Sauer 1911 on vähendatud versioon klassikalisest Colt 1911 disainist, mis on viimistletud ja täiustatud ning vastab tänapäeva laskurite kõrgetele nõudmistele. Relv on äärmiselt töökindel ja erakordselt täpne.

 

UZKON T3 .12cal

Püss.Uzkon.T3.Tondi.Lasketiir

Eksootiline relv Uzkon T3. Miks me ütleme eksootiline? Päritolumaa on tal Türgi, hind on tal taskukohane, iseloomustus on igal pool täpselt nii lühike nagu pildi peal näha ja keegi temast väga palju ei tea. Need muidugi teavad, kes ta endale soetanud on. Ning ka meie õpime teda vaikselt tundma. Tsitaat meie instruktorilt: «Ühelasuline sileraudne korraliku pauguga!» Noh ja teinekord tõesti nii ongi, et mis sa ikka pikalt kõneled, kui kogemus ise ütleb rohkem. Seega tulge proovima!

 

Aga kes siis iluopil käis?

 

Sig Sauer M400 .223rem

Relv.SigSauer.M400.Tondi.Lasketiir

Sig Sauerist on saanud USA tulirelvade tööstuse juht. Ettevõte toodab ühe hiti teise järel nii äri-, korrakaitse- ja sõjatööstuses ning erand ei ole ka M400. Sig Sauer M400 on taktikaline poolautomaatne vintrelv, mis on mõeldud kasutamiseks nii õiguskaitseorganites kui ka spordivaldkonnas (IPSC). Tegemist on väga täpse relvaga, mille nitriitidega töödeldud relvaraud tagab maksimaalse vastupidavuse.

Tondi lasketiirus ootavad teid muutumismängu läbinud isendid, mis ei võtnud antud teekonda ette vaid esteetilistel põhjustel — ka mugavus on oluline! Lisaks on hetkel käimas ka Kotkasilma väljakutse, kus on võimalik oma täpsus ja kiirus M400’ga proovile panna!

 

 

Relvade proovimiseks vaata vali ise relv lehekülge ja anna meile oma soovidest teada!