Relvaloa taotleja koolitus kinkekaardina

Kursus on mõeldud neile, kes soovivad taotleda politseist endale relvaluba ja annab kõik vajalikud teadmised ning oskused, et läbida politseis edukalt relvaeksam.

 

63 laos

200 
- +

This product comes with the following vouchers:

  • Kinkekaart summas 180 

Sul on sõber, kes räägib juba pikemat aega, et ta tahab relvaluba taotleda? Sa tead, et ta vajaks veidi abi ja tarkuseteri? Tondi Lasketiir pakub selleks tarbeks relvaloa taotleja koolitusi. Mis veel parem – meil on saadaval ka relvaloa taotleja koolitus kinkekaardina – mis tähendab, et saad sõbrale selle vajaliku lükke anda!

 

Relvaloa taotleja koolitus kinkekaardina annab võimaluse osaleda Tondi Lasketiiru kursusel.

Kursus on mõeldud neile, kes soovivad taotleda politseist endale relvaluba. Meil omandad kõik vajalikud teadmised ja oskused, et läbida politseis edukalt relvaeksam. Lisaks saad baasteadmised edasiseks relvaõppeks. Relvaloa taotleja koolitus toimub distantsõppel ZOOM videokeskkonna vahendusel, lasketiirus instruktori juhendamisel ning iseseisvalt e-õppe abil.

 

Programm sisaldab:

  1. Kolmel õhtul teooria loengut distantsõppe programmi vahendusel (1 loeng 3h koos pausiga);
  2. Ligipääsu e-õppe süsteemile, testid kaasajastatud viimaste relvaloa muudatustega;
  3. Õppevideosid, animatsioone..
  4. Relva käsitsemise koolitust, koos instruktoriga individuaalselt enne lasketreeningut;
  5. KAKS lasketreeningut ning selle tarbeks mõlemal korral 30 padrunit. Lisa lasketreening ja relvaõpe annab võimaluse enne eksamit oma oskused ja teadmised uuesti ülekontrollida ja neid kinnistada! (Lasketreeningu aeg kokkuleppel Tondi Lasketiiru instruktoriga.)

 

 

 

Loe koolituse kohta lähemalt juba siit!

Relvaloa taotleja koolitus toimub vähemalt kord kuus


Tondi Lasketiir pakub ka e-kinkekaarte!

 

Sul on võimalus kinkekaardi eest maksmisel valida e-kinkekaart ning see saadetakse sulle kohe peale makse laekumist soovitud e-maili aadressile. Nii on sul võimalus e-kinkekaart saata kas enda meili peale, et saaksid selle valitud ajal sõbrale edasi kinkida või üllatada oma sõpra kõige ootamatumal ajal ning saata kinkekaart koheselt sõbra meilikasti.

 

Ning kas teadsid, et alates 75€ ostude eest on sul võimalus maksta osadena? Selle jaoks on meil olemas selline makseviis nagu Slice. Slice’i abil võimalik oma kulud jagada kolme võrdsesse ossa. 75 kuni 800 euroste ostude puhul on kliendil nüüd võimalus tasuda kolmes võrdses osas intressivabalt. Mis tähendab, et sinule ei kaasne sellega mingeid lisakulutusi.

 

Koolitused Tondi Lasketiirust on leiatavad siit ning teised laskmispaketid siin!