Eriüksuslane

105 
- +

This product comes with the following vouchers:

 • Kinkekaart summas 90 
Osta kohe, maksa hiljem 3-s võrdses osas 3 x
Warning: Undefined variable $slice_price in /data02/virt62430/domeenid/www.laskmine.ee/htdocs/wp-content/themes/laskmine/woocommerce/single-product/meta.php on line 34
EUR

Kinkekaart Eriüksuslane peidab endas põnevat seiklust, mille kaaslasteks on võimsad relvad ja adrenaliin. Kui küsite, et kellele see kinkekaart sobib, siis eelkõige kellelegi, kes juba varasemalt on relvade maailmaga tutvust teinud. Kellelegi, kes otsib järgmist väljakutset ning kes soovib ise valida, millised relvad ta oma seiklusele kaasa võtab.

 

Laskmispakett võimaldab laskmist erinevatelt distantsidelt ja laskepositsioonidelt, lisanduvad varjed, märgid ja avad, mis annavad võimaluse ennast tõestada ning täiendada. Taktikaline laskmine at its best!  Oleme raja üles ehitanud täpselt selliselt, et pakkuda atraktiivne väljakutse! Adrenaliinirohket eriüksuslase rada alustatakse snaipriga, edasi liigutakse tugirelvadeni ja lõpupauk tuleb pumppüssist. Sihtmärkideks on ka kukkuvad märklehed ning püstolitest lastakse erinevatesse suundadesse. See on võimalus olla nagu tõeline eriüksuslane!

 

Kinkekaart Eriüksuslane annab võimaluse valida ise etteantud relvade hulgast enda jaoks meeldivad. Kokku 6 relva ja 55 lasku!

 

Valikus on: 

 

2x Püstol 9×19 – 10 + 10 lasku

 • Relvad (valid 2):
  CZ-75 SP01
  Glock 17
  Glock 19
  Glock 19pro
  Heckler&Koch P30
  Sig-Sauer 226
  Sig-Sauer P320
  Sig-Sauer SP2022
  Walther PPQ
  Heckler&Koch SFP9

1x Püstolkuulipilduja 9×19 – 15 lasku

 • Relvad (vali 1):
  Beretta CX4 Storm
  BT APC9
  Glock CAA Tactical
  CZ Scorpion EVO3
  Heckler&Koch 5SP

1x AR tüüpi ründerelv .223 – 10 lasku

 • Relvad (vali 1):
  Sig-Sauer M400
  Nord Arms NA 223

1x Täpsuspüss/Snaiper – 5 lasku

 • Relvad (vali 1):
  Reminghton
  Nord Arms NA 308

1x Pumppüss 12cal – 5 lasku

 • Relv:
  Winchester

 

 

Kohapeal tutvustavad relvi ja rada meie instruktorid. Nad on valmis vastama kõikidele küsimustele ja hoolitsevad selle eest, et see seiklus ladusalt läheks. Kui arvad, et Su sõber on valmis selleks kordumatuks elamuseks, siis mida Sa enam ootad!

 


Kui otsid taga veel suuremas koguses adrenaliini ja põnevust, siis pakett Adrenaliini Laks võib olla just Sulle meelepärane. Liikumist ei ole, aga 12 erinevat relva ootavad Sind! Sõpradega koos proovile panekuks soovitame aga uurida võimalusi aga siit.


Soovid endale relvaluba või oled juba relvaomanik? Tutvu meie koolitustega ning leia endale sobivaim.

Valikust leiad: Relvaloakoolitus, Esmaabiandja koolitus, Praktiline relvaõpe (püss, püstol, revolver) jt!