Taktikaline laskmine

Pane proovile oma kiirus ja osavus ning lisa põnevust tavapärasele laskmisele!

 

Taktikaline laskmine koosneb kolmest erinevast taktikalise laskmise rajast.Esmalt, teed platsi puhtaks, sooritades kolm lasku Snaiprist, seejärel haarad BT 9APC ja liigud erinevatele positsioonidele, kus sul on kaks lasku igal positsioonil, et kõrvaldada oma sihtmärk. Järgnevalt haarad Glocki ja Sig-Saueri ning pead rajal kaks ja kolm tabama oma sihtmärki.

 

Pakett sobib nii kogenud laskurile, kui ka sellele, kes lasketiirus esimest korda. Samuti pole takistuseks ei lips ega kontsakingad – tõenäoliselt lisab see ainult täiendavat teravust liikumisse!

 

Unustamatu kogemus, uued oskused ja ohutus on tagatud, sest teid koolitab ja julgestab kogenud instruktor!

 

Võta sõber ka kaasa, saate teineteist filmida ning hiljem tegevust analüüsida!

 

Taktikaline laskmine Tondi Lasketiirus
22.05.2018. Kell 18.00 – 20.00

 

Paketi hind ühele: 45€
Paketi hind koos sõbraga: 2×40€

 

Broneeri juba täna, kohtade arv on piiratud!

 

Soeta pakett all või broneeri võttes meiega ühendust:

sale@laskmine.ee
tel. +372 5558 5416

- +

Laskmispakett Taktikaline Laskmine – Pane proovile oma kiirus ja osavus ning lisa põnevust tavapärasele laskmisele!

 

Sa soovid elamust ja emotsioone? Ning tunda end kui tõeline märulikangelane? Kas teadsid, et nad kõik alustavad enne järgmise kassahiti filmimist oma teekonda lasketiirus harjutades? Näiteks John Wicki filmide peaosatäitja Keanu Reeves veetis enne võttepäevi tunde ja tunde lasketiirus oma oskusi erinevate relvadega lihvides. Ning ei, mitte niisama statsionaarselt ühe koha peal seistes õnne proovides, vaid taktikalisel rajal üha uuesti ja uuesti treenides! Sarnast võimalust pakub ka laskmispakett Taktikaline Laskmine!

 

Laskmispakett Taktikaline Laskmine koosneb kolmest erinevast taktikalise laskmise rajast. Esmalt, teed platsi puhtaks, sooritades kolm lasku Snaiprist, seejärel haarad BT 9APC ja liigud erinevatele positsioonidele, kus sul on kaks lasku igal positsioonil, et kõrvaldada oma sihtmärk. Järgnevalt haarad Glocki ja Sig-Saueri ning pead rajal kaks ja kolm tabama oma sihtmärki.

 

Pakett sobib nii kogenud laskurile, kui ka sellele, kes lasketiirus esimest korda. Samuti pole takistuseks ei lips ega kontsakingad – tõenäoliselt lisab see ainult täiendavat teravust liikumisse! Unustamatu kogemus, uued oskused ja ohutus on tagatud, sest teid koolitab ja julgestab kogenud instruktor!

 

Võta sõber ka kaasa, saate teineteist filmida ning hiljem tegevust analüüsida!

 

 

Paketi hind ühele: 45€
Paketi hind koos sõbraga: 2×40€

 

 

 

Soeta pakett Taktikaline laskmine kinkekaardina või broneeri aeg võttes meiega ühendust:

sale@laskmine.ee
tel. +372 5558 5416

 


Tondi Lasketiir pakub ka e-kinkekaarte!

Sul on võimalus kinkekaardi eest maksmisel valida e-kinkekaart ning see saadetakse sulle kohe peale makse laekumist soovitud e-maili aadressile.

Tondi Lasketiiru Relvade- ja Taktikaõppekeskus pakub Sulle erinevaid koolitusi. Meil saad osaleda nii relvaloa kui esmaabiandja koolitusel. Samuti on olemas erinevad praktilised relvakoolitused – IPSC, relvakäsitsemine jne. Vaata koolitusi siit!   Tondi Lasketiiru laskmispakette saad uurida siin.